Ketinimų medis
Vieną dieną atvažiavome aplankyti savo žemės. Labai nustebome pamatę, kiek daug žievės buvo išbarstyta po visą teritoriją.
„Tai kadaise buvo aukščiausias ir įspūdingiausias medis visoje aplinkoje.“
Senovės baltų tikėjime žaibo nutrenktas žmogus buvo laikomas Perkūno palaimintuoju. Todėl kai vieną dieną žaibas trenkė į Vilniaus rajone įsikūrusios „Laumžirgių žemės“ teritorijoje augančią seną eglę, Eiliakų šeima nusprendė – medį pasveikino Perkūnas. Kaip ši eglė tapo žmonių norų pildymosi vieta, pasakoja Bartoš Eiliakas:
„Vienas „Laumžirgių žemės“ svarbiausių objektų yra Ketinimų Medis. Tai yra medis, kuris dabar tapo ženklu, kurį turbūt jau daug kas sieja su šia žeme. Tai kadaise buvo aukščiausias ir įspūdingiausias medis visoje aplinkoje.“
„Kai jau pradėjome ruošti šią žemę jos ateičiai, kai jau įsivažiavom į projektavimą ir statybas, vieną dieną atvažiavome aplankyti savo žemės. Labai nustebome pamatę, kiek daug žievės buvo išbarstyta po visą teritoriją. Iš pradžių negalėjome suprasti, iš kur ji išvis atsirado, bet priėję prie Ketinimų Medžio supratome – jį pasveikino Perkūnas.“
„Pasirodo, kol mūsų nebuvo, į medį trenkė žaibas. Toks stiprus, kad net iškratė jo žievės dalis visoje teritorijoje. Po kažkurio laiko supratome, kad medis, deja, mirė ir pradėjo džiūti, tad turėjome nukirsti jo viršūnę. Tai suteikė jam dabartinę mistišką formą. Taip pat pradėjome kabinti medyje tibetietiškas vėliavėles su užrašytais žmonių norais. Iš čia ir atsirado pavadinimas – Ketinimų Medis.“
Kiti bendruomenės radiniai
Bendruomenę vienija gongų maudynės, gyvos muzikos koncertai, meditacijos, Tibeto dubenų masažai, dvasinio ir terapinio pobūdžio seminarai, pirties vakarai.